Moje cesta k Access Consiousness®

Michaela Černíková

Ve svém životě jsem od malička věděla, co po mě druzí chtějí a snažila jsem se jim vyhovět. Zapomínala jsem sama na sebe a žila pro druhé. Pro „úspěch“ v této realitě, aby mě měli rádi, abych se zavděčila, abych ostatním ukázala, že jsem „dobrá“, jsem dělala spoustu věcí – starala se o zvířata, domácnost, cvičila, plavala, tančila, studovala. Přesto jsem měla pocit, že sem nepatřím, že ať dělám, co dělám, je to špatně. Neměla jsem spoustu kamarádek, jako jiné holčičky, nikdo si se mnou moc nechtěl hrát. Měla jsem pocit, že já jsem špatně.

Vystudovala jsem vysokou školu, udělala doktorát, měla rodinu, manžela, úžasné děti, dům, skvělou práci. Wow, to všechno pořád ještě mám :-). Zkrátka podle okolí jsem se měla dobře. Sama jsem ale stále spokojená nebyla. Hledala jsem další možnosti seberealizace. Naučila jsem se stříhat psy. Udělala si kurz maséra ve zdravotnictví, lymfatické masáže, spoluzaložila nestátní zdravotnické zařízení ComplexTherapy, které se zaměřuje na osoby s fyzickým a kombinovaným postižením.

Vždycky, když se něco podařilo, mě to na chvíli „uspokojilo“. Po velmi krátké době jsem se začala z dnešního úhlu pohledu zase nudit a vymýšlela další akce :-). Poznáváte se? Nebo si naopak říkáte, že se tohle změnit nedá? Vnímala jsem, že musí existovat někdo nebo něco, co mi umožní být šťastná s tím, co mám, kdo jsem, co mi umožní tvořit nejen pro sebe, ale i pro ostatní. Studovala jsem eniologii, využívala kraniosakrální terapii, pracovala, jako terapeut Metody RUŠ. Stále to však nebylo ono. Nakonec jsem se dostala k nástrojům Access Consiousness® (přístup k vědomí).

Prošla jsem základním kurzem Access Bars® a začala bars pomalu praktikovat. Používala jsem základní verbální prostředky Access Consiousness® a věci se začaly více měnit. Následoval Access Energetický FaceliftTM a další kurzy tělesných procesů, které mohu nabízet svým blízkým a klientům. Užívám si dynamických změn, které nastaly po čtyřdenním kurzu Foundation, kdy jsem si konečně uvědomila, kdo jsem a co všechno mohu dělat, jak se mohu věci měnit. Dnes už mám za sebou i pokročilé kurzy, jako je tří denní kurz o tělech, ESSE a 3 denní kurz se spoluzakladatelem Access Consciousness dr. Dainem Heerem Výber z možností. Stala jsem se Bars Facilitátorkou a Facilitátorkou Access Energetického Facelitu, což znamená, že sama mohu tyto dva kurzy vést a předávat tak dalším lidem, kteří chtějí v životě více radosti a lehkosti v každodenních činnostech, ve vztazích i jiných oblastech života. Těším se na další kurzy, které mám v plánu a možnosti, které přinesou nejen pro mě, ale i pro Vás. Co všechno je ještě možné? Dovolíte si změnu?

Certifikáty

Certifikát Access Bars Certifikát Access Facelift Certifikát Foundation Certifikát Kompenzační proudy Certifikát Lymfatické neshody a nekonzistence žláz Certifikát Nulová suma traumatu Certifikát Obnova vitality regenerace nervů Certifikát Odmocnina mínus jedné Certifikát Elimince a vyhlazení alergické solidifikace reakcí reality nesouhlasu a prokletí Certifikát Exit Stage left Certifikát Facilitator Certifikát ESSE Certifikát 3D-BC Certifikát Certifikát Vyhlazení a eliminace specifických závažností Certifikát Access Facelift Facilitator

Máte dotazy?

Chtete se podělit se zkušenostmi?